راهنمای نحوه ارسال

در این قسمت شما را با نحوه ارسال اسنادتان از طریق سایت آشنا خواهیم نمود

ارسال اسناد

برای ارسال عکس فیلم اسناد و ... اینجا کلیک بفرمایید

تلاش چشمگیر شرکت پالایش نفت آبادان و شرکت پخش فرآورده‎های نفتی ناحیه آبادان در برپایی نخستین موزه نفت کشور

تلاش چشمگیر شرکت پالایش نفت آبادان و شرکت پخش فرآورده‎های نفتی ناحیه آبادان در برپایی نخستین موزه نفت کشور

 مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت پیش از ظهر چهارشنبه 8 اردیبهشت‌ماه با بیان این مطلب در نشست هماهنگی جهت افتتاح نخستین موزه نفت کشور که با حضور مدیرعامل و برخی از روسای ادارات شرکت پالایش نفت آبادان و مدیر پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه آبادان برگزار شد افزود: همت شما آبادانی‎های صنعت نفت، دیدگاه پرامیدی نسبت به آینده طرح موزه‌ها در مدیران بالادست وزارت نفت ایجاد نموده است.

مهندس اکبر نعمت الهی ادامه داد: مجموعه پالایش و پخش بیشترین همکاری را در پیشبرد اهداف طرح موزه‌ها و اسناد صنعت نفت داشته و در این میان، شرکت پالایش نفت آبادان و پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه این شهر، سنگ تمام گذاشتند.
مجري طرح موزه‌ها و اسناد صنعت نفت با اشاره به اینکه استفاده از نیروهای بومی با تخصص موزه‌داری در اولویت جذب کارکنان موزه نفت آبادان قرار دارد به تشریح دیگر برنامه‌های در دست اقدام طرح موزه‌های نفت پرداخت.
پیش از گفته‌های وی، حاضران در این جلسه ضمن بازگویی برخی از موانع پیش رو بر حمایت همه‌جانبه در تسریع روند راه‌اندازی نخستین موزه نفت کشور در محل قدیمی‌ترین جایگاه فروش بنزین ایران در آبادان تأکید کردند.
همچنین مهندس نعمت الهی و هیئت همراه با بازدید از بخش‌های پنج‌گانه موزه نفت آبادان از نزدیک در جریان آخرین اقدامات انجام‌شده قرار گرفتند.
مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت را در این سفر چندروزه، مهندس مؤمنی، رئیس روابط عمومی شرکت پالایش‎وپخش فرآورده‎های نفتی ایران همراهی می‎کند.
پمپ‌بنزین قديمي آبادان (بنزین خانه) که نزدیک به 90 سال از احداث آن می‌گذرد، در حال حاضر در مرکز شهر و مقابل شهرداری قرار دارد و اين جايگاه به همراه چهار نقطه ديگر براي احداث موزه نفت انتخاب شده‌اند.

نظر سنجی

نظر شما بازدیدکننده محترم درباره راه اندازی این سایت چیست .

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه ها سایت ما در خبرنامه سایت ما عضو شوید .

تماس با ما

تلفن  : 53225174-061

فکس: 53264724-061

پست الکترونیکی : info@abadanmuseum.ir

آدرسآبادان - بریم - حاشیه اروند رود - صندوق پستی 555 - کد پستی : 6316953111