راهنمای نحوه ارسال

در این قسمت شما را با نحوه ارسال اسنادتان از طریق سایت آشنا خواهیم نمود

ارسال اسناد

برای ارسال عکس فیلم اسناد و ... اینجا کلیک بفرمایید

افتتاح موزه تاریخی نخستین جایگاه فروش بنزین کشور در آبادان

افتتاح موزه تاریخی نخستین جایگاه فروش بنزین کشور در آبادان

در اجرای طرح ملی موزه‌های نفت و با همکاری همه‌جانبه شرکت پالایش نفت آبادان به‌زودی موزه پمپ‌بنزین آبادان افتتاح خواهد شد.

مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت روز چهارشنبه هشتم اردیبهشت‌ماه با بیان این خبر در جریان بازدید از مراحل پایانی بازسازی، تجهیز و مرمت قدیمی‌ترین پمپ‌بنزین ایران و دیگر بخش‌های موزه نفت آبادان افزود: همکاری شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران در اجرای طرح موزه‌های صنعت نفت واقعاً تحسین‌برانگیز است.
مهندس اکبر نعمت الهی تأکید کرد: موزه‌های صنعت نفت در آبادان در آینده ظرفیت خوبی برای برگزاری تورهای گردشگری صنعتی خواهد داشت.
همچنین محسن مؤمنی؛ رئیس روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش و نماینده طرح موزه‌ها در این شرکت که مهندس نعمت الهی را در این سفر همراهی می‌کرد گفت: طرح موزه‌های نفت آبادان به‌مثابه پالایشگاهی است که قابلیت ایجاد ارزش‌های اقتصادی، فرهنگی و تاریخی برای کشور و به‌ویژه مردم آبادان را دارد.
مجری طرح موزه‎های صنعت نفت و هیئت همراه در نشست‌های متعدد با مدیران و روسای شرکت پالایش نفت آبادان، مدیرعامل و معاونان سازمان منطقه آزاد اروند، همچنین نمایندگان شورای شهر آبادان، ضمن ارائه برنامه‌های در دست اقدام در منطقه و تبادل‌نظر با آنان، موفق به جلب مشارکت بیش‌ازپیش آنان در اجرای طرح موزه‌های نفت شد.

نظر سنجی

نظر شما بازدیدکننده محترم درباره راه اندازی این سایت چیست .

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه ها سایت ما در خبرنامه سایت ما عضو شوید .

تماس با ما

تلفن  : 53225174-061

فکس: 53264724-061

پست الکترونیکی : info@abadanmuseum.ir

آدرسآبادان - بریم - حاشیه اروند رود - صندوق پستی 555 - کد پستی : 6316953111